Sedací souprava do u rozkládací korfu ii levý roh -ii. jakost

Sedací Souprava Do U Rozkládací Korfu Ii Levý Roh -ii. Jakost

Sedací souprava do u rozkládací korfu ii levý roh -ii. jakost

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zlevněno
Dodavatel:FABRYKA MEBLI PIASKI HENRYK KA
Cena:34199.00 Kč
Sedací souprava do u rozkládací korfu ii levý roh -ii. jakost 3,5 (70%) 24 hodnocení

✅ Důvody zařazení do bazarového zboží - zboží vyzkoušené zákazníkem, neopotřebováno, bez závad. Přebaleno. Fotografie poškození naleznete v galerii. V dnešní době se nachází neustále více a více příznivců moderního a neotřelého designu, který zcela ovládne daný interiér. Takovým prvek je Korfu sedací souprava do tvaru U (roh levý). Jednoduše se stane dominantou místnosti, vytříbí celkový vzhled a navíc bude maximálně komfortní. Souprava má mnoho kladných vlastností. Jednou z nich je možnost rozkladu. Dále získává na atraktivitě díky úložnému prostoru. Ten lze využít pro uschování přebytečných peřin, dek a polštářů. Je čalouněna syntetickou kůží, která je kombinovaná s látkou. Kombinace materiálu je jedním z mnoha znaků současného designu. Použitý materiál není jediným vizuálním lákadlem. Na první pohled upoutá i jeho orientace, tvar a drobné detaily. Opěrky i velmi kvalitní polstrování vám dopřejí maximální pohodlí, které si můžete vychutnávat ve chvílích relaxace. Dle vaší fantazie...


 • Trojsedák jupiter rozkládací šedá úp - ii. jakost
  Trojsedák jupiter rozkládací šedá úp - ii. jakost

  Důvody zařazení do bazarového zboží - chybí 3 tři malé polštáře. Prasklé sololitové dno dvojsedáku. Fotografie poškození naleznete v..

  20999.00 Kč
 • Taburet dunja - ii. jakost
  Taburet dunja - ii. jakost

  Důvody zařazení do bazarového zboží - zboží vyzkoušené zákazníkem, neopotřebováno, bez závad. Přebaleno. Jste početnější rodina a..

  4499.00 KčHledáte Zlevněné sedací soupravy? V sekci nÁbytek | zlevněno je možné objevit jedinečné sedací souprava do u rozkládací korfu ii levý roh -ii. jakost!
© 2020Kontakt