Rohová sedačka rozkládací kansas city pravý roh úp - ii.jakost

Rohová Sedačka Rozkládací Kansas City Pravý Roh úp - Ii.jakost

Rohová sedačka rozkládací kansas city pravý roh úp - ii.jakost

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zlevněno
Dodavatel:Fines
Cena:24299.00 Kč
Rohová sedačka rozkládací kansas city pravý roh úp - ii.jakost 5 (100%) 24 hodnocení

✅ Důvody zařazení do bazarového zboží - zboží vyzkoušené zákazníkem, neopotřebováno, bez závad. Přebaleno. Moderní sedačka Kansas City Moderní sedací souprava Kansas City v hnědé barvě vkusně doplní každý obývací prostor. Sedačka mimo elegantního designu nabízí také řadu funkcí pro vaše pohodlí. Kromě kvalitních materiálů použitých při její výrobě, disponuje volně položenými opěradlovými polštáři s odnímatelným potahem a pevným podhlavníkem. Pro příležitostné přespání můžete sedačku jednoduše proměnit v prostorné lůžko o rozměru 132x193 cm, nebo využít úložný prostor umístěný pod otomanem. Malé dekorativní polštářky vyobrazené na fotografii nejsou součástí sedací soupravy. Použité materiály Konstrukce sedací soupravy Kansas City je vyrobena z kombinace masivního dřeva a dřevotřískových desek (DTD). Tyto materiály přispívají k dlouhé životnosti sedačky. O pohodlí se postará sedák vyplněný kvalitní PUR pěnou a kovovými pružinami, díky kterým si také udrží dlouhou dobu svůj tvar. Tkanina...


  • Dvojsedák mexico červená - ii. jakost
    Dvojsedák mexico červená - ii. jakost

    Důvody zařazení do bazarového zboží - zboží vyzkoušené zákazníkem, neopotřebováno, bez závad. Přebaleno. Vybavení obývacího pokoje..

    6299.00 KčHledáte Zlevněné sedací soupravy? V sekci nÁbytek | zlevněno je možné objevit jedinečné rohová sedačka rozkládací kansas city pravý roh úp - ii.jakost!
© 2020Kontakt