INTÉRIEURS 86 Pětimístná rozkládací pohovka Liege - levý roh

INTÉRIEURS 86 Pětimístná Rozkládací Pohovka Liege - Levý Roh

INTÉRIEURS 86 Pětimístná rozkládací pohovka Liege - levý roh

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:INTÉRIEURS 86
Cena:67850.00 Kč
INTÉRIEURS 86 Pětimístná rozkládací pohovka Liege - levý roh 4,25 (85%) 23 hodnocení

✅ Použité materiály: strukturovaná tkanina, masivní borovicové dřevo, čalounická lepenka, dřevotříska, černé kovové nožičky.Celkové rozměry – délka 297 × šířka 220 × výška 90 cm, rozměr na spaní – 140 × 240 cm, šířka sedadla – 150 cm, výška sedadla od podlahy – 41 cm, hloubka sedadla – 50/91cm.Maximální nosnost: 600 kgMatrace: polyuretánová pěna 30-35 kg/m³.Strukturovaný materiál se zajímavou pletenou texturou. 100% polyesterová , 310g/ m. Příjemné na dotyk. Vysoká odolnost vůči odoru. Velmi jednoše se udržuje.Hodnota Martindale je 45000 (hodnota udává míru odolnosti proti oděru, např. u pohovek je standardně doporučena hodnota 30 000 a výše). Běžné nečistoty a prach pravidelně vysajte vysavačem nastaveným na nízký výkon s jemnou hlavicí, popřípadě jemně otírejte suchou utěrkou. Nepoužívejte čistící prostředky, které nejsou určeny pro daný typ materiálu. Nečistoty způsobené tekutinami či mastné skvrny urychleně odstraňte vlhkým hadrem, teplou vodou a šetrným čistícím prostředkem. Nikdy nesušte fénem, žehličkou, či jiným agresivním tepelným zdrojem. Nábytek udržujte v dostatečné vzdálenosti od topného zařízení (cca 60 cm). Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky na bázi bělidel a amoniaku.


 • Křeslo Prestige, modrá látka
  Křeslo Prestige, modrá látka

  Stylové křeslo v příjemném komfortním tvaru najde díky své velikosti místo v každém koutu vašeho bytu. Petrolejovo-modrou sametovou..

  5299.00 Kč
 • Křeslo ušák Canto, modrá tkanina
  Křeslo ušák Canto, modrá tkanina

  Elegantní křeslo typu ušák poskytne příjemné komfortní sezení v jakékoliv místnosti bytu. Vysoký opěrák doplňují zaoblené boční..

  5499.00 Kč
 • Křeslo ušák Canto, růžová tkanina
  Křeslo ušák Canto, růžová tkanina

  Elegantní křeslo typu ušák poskytne příjemné komfortní sezení v jakékoliv místnosti bytu. Vysoký opěrák doplňují zaoblené boční..

  5499.00 Kč
 • Polohovatelné TV křeslo Efem 324, černé
  Polohovatelné TV křeslo Efem 324, černé

  Polohovatelné křeslo s měkce vypolstrovaným sedákem pro pohodové sledování TV, čtení knížek anebo relaxaci. Během chvil domácího..

  7999.00 Kč
 • Křeslo Bali, zelená látka
  Křeslo Bali, zelená látka

  Malé a zároveň velmi stylové - křeslo na dřevěných nožkách najde své místo téměř v každé místnosti. Pohodlně zaoblený sedák..

  4299.00 Kč
 • Křeslo Bali, světle hnědá látka
  Křeslo Bali, světle hnědá látka

  Malé a zároveň velmi stylové - křeslo na dřevěných nožkách najde své místo téměř v každé místnosti. Pohodlně zaoblený sedák..

  4299.00 Kč
 • Rozkládací křeslo Youngster, světle šedá tkanina
  Rozkládací křeslo Youngster, světle šedá tkanina

  Praktické rozkládací křeslo oceníte vy i vaše návštěva - snadno rozložíte na pohodlné lůžko pro hosty. Očalouněno světle šedou..

  7899.00 Kč
 • Polohovatelné TV křeslo Windsor
  Polohovatelné TV křeslo Windsor

  Polohovatelné TV křeslo má komfortně měkkoučké vypolstrování a je vybaveno elektrickým motorem s ovladačem, se kterým lze nastavovat sklon..

  15499.00 Kč
 • TV křeslo s taburetem Fiorina, černá ekokůže
  TV křeslo s taburetem Fiorina, černá ekokůže

  Pohodlné TV křeslo na dřevěné podnoži s možností polohování opěradla. Očalouněno černou ekokůží. navíc doplněno taburetem, který..

  3599.00 Kč
 • TV křeslo s taburetem Fiorina, krémová ekokůže
  TV křeslo s taburetem Fiorina, krémová ekokůže

  Pohodlné TV křeslo na dřevěné podnoži s možností polohování opěradla. Očalouněno krémovou ekokůží. navíc doplněno taburetem, který..

  3599.00 KčHledáte Pohovky? V sekci domov | nábytek | křesla a pohovky je možné objevit jedinečné intÉrieurs 86 pětimístná rozkládací pohovka liege - levý roh!
© 2021Kontakt