Topvet Rozmarýn 100 percent silice 10 ml

Topvet Rozmarýn 100 Percent Silice 10 Ml

Topvet Rozmarýn 100 percent silice 10 ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Kosmetika
Dodavatel:Topvet
Cena:99.00 Kč
Topvet Rozmarýn 100 percent silice 10 ml 4,75 (95%) 19 hodnocení

✅ Rozmarýn - 100% siliceDále zlepšuje krevní oběh a snižuje pocit chladu v končetinách. Je velmi vhodný přidávat do koupele k celkové relaxaci. Snižuje bolest při revmatismu a dně. Může napomoci k otěhotnění. Silice jsou silným antioxidantem, proto pravděpodobně působí jako prevence nádorových onemocnění. Rozmarýn má poměrně razantní působení, proto nepoužívat u dětí a v těhotenství. Léčba vůní má bohatou a dlouhodobou tradici. Čich je první ze smyslů, které člověk po narození používá k seznámení s okolním prostředím. Vůně v nás spouští celou řadu emocionálních reakcí. Otisk vůní se ukládá do paměti pevněji než tvar nebo název rostliny. Využití silic v aromaterapii ke zmírnění potíží, ne však k léčbě závažných chorob. Olej je možno používat k inhalaci, koupeli, masáži, do aromalampy. Použití:- zažívací problémy - únava, vyčerpání - pocit chladu v končetinách- revmatismus, dna - pomoc při otěhotnění - prevence nádorových onemocnění Dávkování: Aplikujte pár kapek do aromalamp, přímo do koupele nebo do masážní emulze. Nikdy olej nepoužívejte v nezředěné podobě přímo na pokožku. Rozmarýn má poměrně razantní působení, proto nepoužívat u dětí a v těhotenství.


 • Topvet Bergamot 100 percent silice 10 ml
  Topvet Bergamot 100 percent silice 10 ml

  Bergamot - 100% siliceBergamot - osvěžuje a povzbuzuje. Používá se při bolestech v krku, snižuje horečku, pomáhá při bronchitidě a..

  129.00 Kč
 • Seacare Šampon, 400 ml
  Seacare Šampon, 400 ml

  Revitalizační Seacare šampon pro normální vlasy. Obsahuje hydratační složky, chrání vlasové vlákno, snižuje mastivost vlasů a omezuje..

  119.00 Kč
 • Topvet Aloe Vera Mléko po opalování, 200 ml
  Topvet Aloe Vera Mléko po opalování, 200 ml

  Mléko je určeno k ošetření pokožky po opalování. Pokud jste pokožku vystavili nadměrnému slunečnímu záření, tak mléko účinně..

  119.00 Kč
 • Kneipp Balzám na rty Vanilka, 4,7 g
  Kneipp Balzám na rty Vanilka, 4,7 g

  Balzám na rty s exkluzivní vůní pravé vanilky je 100% přírodní a vhodný pro vegany. Má efekt postupného vstřebávání a dlouhodobý..

  159.00 KčHledáte Tělové krémy? V sekci kosmetika a zdraví | kosmetika | tělová kosmetika je možné objevit jedinečné topvet!
© 2020Kontakt