Tescoma souprava pro sušení TESCOMA DELLA CASA, 3 rošty

Tescoma Souprava Pro Sušení TESCOMA DELLA CASA, 3 Rošty

Tescoma souprava pro sušení TESCOMA DELLA CASA, 3 rošty

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Příprava domácích potravin
Dodavatel:Tescoma
Cena:409.00 Kč
Tescoma souprava pro sušení TESCOMA DELLA CASA, 3 rošty 5 (100%) 20 hodnocení

✅ Je elektrická sušička ovoce zbytečně velká a neskladná nebo její použití zbytečně komplikované? Máme pro vás skvělé a rychlé řešení!   V čem Souprava pro sušení DELLA CASA vyniká?   Je vynikající pro sušení ovoce, zeleniny, hub, masa a těstovin v pečicí troubě i mimo troubu. Tři samostatné rošty umístěné na sobě do sebe perfektně zapadají, sestava je stabilní při přenášení i při manipulaci v troubě.   Jaké má Souprava pro sušení DELLA CASA další výhody?   nožky můžete sklopit a rošty po použití uložit na sebe, souprava je perfektně skladná rošty jsou vhodné do elektrické a horkovzdušné trouby, nepoužívejte v plynové troubě.   Materiál: Prvotřídní odolný plast. Údržba: Vhodné do myčky.   Záruka: 3 roky.


 • Tescoma sušička potravin PRESIDENT
  Tescoma sušička potravin PRESIDENT

  Luxusní sušička s velkou sušicí plochou   Představujeme výkonnou a tichou sušičku potravin s velkorysou sušicí plochou,..

  2199.00 Kč
 • Tescoma šunkovar PRESTO, s teploměrem
  Tescoma šunkovar PRESTO, s teploměrem

  Šunkovar PRESTO, s teploměrem Šunka je pravidelnou součástí jídelníčku většiny z nás. I když se snažíme kupovat ty nejkvalitnější, s..

  629.00 Kč
 • Tescoma poklice k šunkovaru PRESTO
  Tescoma poklice k šunkovaru PRESTO

  Kouzlu domácí šunky propadl každý, kdo ji ochutnal. Proto se TESCOMA tomuto šťavnatému tématu věnuje šířeji a k mimořádně..

  159.00 Kč
 • Tescoma porcovač na zmrzlinu GrandCHEF
  Tescoma porcovač na zmrzlinu GrandCHEF

  Vynikající pro snadné porcování zmrzliny. V čem nářadí GrandCHEF vyniká? Prémiové řada GrandCHEF je ucelená linie špičkového..

  139.00 Kč
 • Tescoma porcovač na zmrzlinu PRESIDENT
  Tescoma porcovač na zmrzlinu PRESIDENT

  Rukojeť vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli, porcovač z odolné slitiny ušlechtilých kovů. Vhodné do myčky. 5 roků záruka...

  219.00 KčHledáte Sušení potravin? V sekci kuchyňské nářadí a pomůcky | příprava domácích potravin je možné objevit jedinečné tescoma souprava pro sušení tescoma della casa, 3 rošty!
© 2021Kontakt