Tescoma karafa UNO VINO 1.0 l

Tescoma Karafa UNO VINO 1.0 L

Tescoma karafa UNO VINO 1.0 l

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Sklenice
Dodavatel:Tescoma
Cena:219.00 Kč
Tescoma karafa UNO VINO 1.0 l 2,5 (50%) 26 hodnocení

✅ Pokud si chcete víno s přáteli skutečně vychutnat, podávejte jej v atraktivní designové karafě UNO VINO. Je opatřena praktickým víčkem s nalévacím otvorem, a chrání tak vaše nápoje před hmyzem a nečistotami. Karafa je skvělá také pro servírování vody, limonád, džusů a dalších nealkoholických i alkoholických nápojů.   V čem je karafa UNO VINO výjimečná?   Stylové provedení s šikovným víčkem ve dvou barvách osvěží vaše stolování a současně ochrání vaše nápoje.   Jaké má skleněná karafa UNO VINO další výhody?   kvalitní provedení z borosilikátového skla   víčko s otvorem pro pohodlné nalévání podávaných nápojů   optimální objem 1 litr   obsah je chráněn před hmyzem i nečistotami   ideální pro podávání vína, také pro další alkoholické i nealkoholické nápoje   praktická údržba v myčce nádobí     Materiál: borosilikátové sklo a kvalitní plast. Údržba: vhodné do myčky, karafu a víčko vkládejte do myčky samostatně. Záruka: 3 roky.


 • Tescoma dekantér SOMMELIER 1.5 l
  Tescoma dekantér SOMMELIER 1.5 l

  Dekantace není vyhrazena pouze sommelierům ve vinných sklepech či luxusních restauracích. Jedná se o rituál, díky němuž dojde k..

  429.00 Kč
 • Tescoma panáček myDRINK 15 ml, 6 ks
  Tescoma panáček myDRINK 15 ml, 6 ks

  Mimořádně široký sortiment nápojového skla v linii myDRINK.   V čem panáčky myDRINK vynikají?   Panáčky..

  129.00 Kč
 • Tescoma panák myDRINK 25 ml, 6 ks
  Tescoma panák myDRINK 25 ml, 6 ks

  Ucelený sortiment nápojového skla v široké linii myDRINK.   V čem panáky myDRINK vynikají?   Malé a velké panáky..

  139.00 KčHledáte Karafy a dekantéry? V sekci nápoje | sklenice je možné objevit jedinečné tescoma karafa uno vino 1.0 l!
© 2021Kontakt