Tescoma President 10dílná sada hrnců

Tescoma President 10dílná Sada Hrnců

Tescoma President 10dílná sada hrnců

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Domácnost
Dodavatel:Tescoma
Cena:4299.00 Kč
Tescoma President 10dílná sada hrnců 3 (60%) 30 hodnocení

✅ Luxusní kuchyňské nádobí se sklonerezovými poklicemi, masivními nerezovými úchyty, extra silným sendvičovým dnem a odměřovací stupnicí. Rendlík s nálevkou je opatřen cedicí poklicí s malými a velkými otvory pro komfortní cezení. Nádobí PRESIDENT je vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli 18/10, je tedy vysoce odolné proti korozi i při pravidelném a dlouhodobém vaření a mytí v myčkách nádobí. Pro poklice bylo použito kvalitní, mimořádně odolné sklo.Všechny nádoby mají extra silná sendvičová dna, díky nimž je teplo ze sporáku předáváno dovnitř nádob plynule, bez výkyvů a rovnoměrně po celé ploše dna. Příprava jídla je tak snazší, bez nepříjemného připalování a umožňuje významnou úsporu energie – probíhá i při nízkém výkonu sporáku a jídlo si dlouho uchovává svou teplotu.Masivní vodotěsné úchyty jsme konstrukčně vyřešili tak, aby po vytažení z myčky „z uší“ nádobí nevytékala voda a mohli jste jej ihned uložit do kuchyňské linky. Protože sada splňuje beze zbytku nároky na intenzivní a dlouhodobé používání, byla na ni dána mimořádna záruka 5 let. Sada obsahuje: hrnec PRESIDENT s poklicí pr. 22 cm, objem 5,5 l hrnec PRESIDENT s poklicí pr. 18 cm, objem 3 l kastrol PRESIDENT s poklicí pr. 22 cm, objem 4 l kastrol PRESIDENT s poklicí pr. 18 cm, objem 2 l rendlík PRESIDENT s cedicí poklicí pr. 16 cm, objem 1,5 l


 • Mäser 18dílná jídelní sada Rhapsody
  Mäser 18dílná jídelní sada Rhapsody

  Porcelánová sada s jemným květinovým dekorem v barevné kombinaci černé a růžové zpříjemní každé stolování. Díky porcelánu je..

  1099.00 Kč
 • Lamart LT1162 kastrol Shape, 24 cm
  Lamart LT1162 kastrol Shape, 24 cm

  Designové nádobí kolekce SHAPE značky Lamart je vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, opatřeno silným sendvičovým dnem s..

  599.00 Kč
 • Kastrol nerez STOCK 16,5 l poklice
  Kastrol nerez STOCK 16,5 l poklice

  Nerezový hrnec v lesklém provedení je výrobek vhodný pro každou moderní domácnost. Vaření v těchto hrncích je ekonomické, zdravé a..

  2199.00 Kč
 • BergHOFF Kastrol s poklicí nerez COMFORT 18 cm
  BergHOFF Kastrol s poklicí nerez COMFORT 18 cm

  Kastrol s poklicí od belgické značky BERGHOFF je vyroben z ušlechtilé nerezové oceli v kvalitě 18/10 s třívrstvým sendvičovým dnem,..

  1295.00 KčHledáte Sady nádobí? V sekci dům a zahrada | domácnost | doplňky do kuchyně | vaření je možné objevit jedinečné tescoma president 10dílná sada hrnců!
© 2021Kontakt