Sada antibakteriálních gelů DÁREK

Sada Antibakteriálních Gelů DÁREK

Sada antibakteriálních gelů DÁREK

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdravotní pomůcky
Dodavatel:DECODOMA
Cena:2994.00 Kč
Sada antibakteriálních gelů DÁREK 3,5 (70%) 26 hodnocení

 • okamžitě ničí 99,8% virů, bakterií a mikrobů
 • 6 x 1 litr 
 • dárek - Transparentní dávkovač na mýdlo
 • Alkoholový čisticí gel s antibakteriálními přísadami pro očištění rukou bez vody a mýdla s okamžitým účinkem. Obsahuje 60 % alkoholu. Pro zvýšení účinnosti obsahuje navíc Tea tree olej  - nejsilnější přírodní antiseptikum. Podíl Aloe vera a glycerínu omezuje vysušování rukou. Velké balení pro firemní použití.

  Jako dárek obdržíte transparentní nástěnný dávkovač gelu či tekutého mýdla o objemu 800 ml. Gel můžete také rozlít do malých lahviček, které budou mít všichni stále při sobě.

   

  Návod na použití: 

  Kapku (2 ml) gelu rychle roztírejte v dlaních, dokud nejsou suché. Neoplachujte! Pouze pro vnější použití. Zamezte kontaktu s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou.

  Složení:  Alcohol denat, Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Carbomer, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbendensis Leaf Juice Powder, Triethanolamine, Melaleuca, Alternifolia Leaf Oil 

   


  • Krční límec Vitility malý 80610090
   Krční límec Vitility malý 80610090

   Krční límec poskytuje pevnou, ale pohodlnou oporu krku, která zmírňuje bolest. Krční podpěru lze snadno zavřít a otevřít pomocí..

   379.00 Kč
  • Gelové vložky do bot s magnetem SJH 610
   Gelové vložky do bot s magnetem SJH 610

   S gelovými vložkami do bot s magnety budete chodit jako po mechu. Viskózní gel umožní rovnoměrné rozložení hmotnosti člověka, čímž..

   269.00 Kč  Hledáte Antibakteriální a dezinfekční prostředky? V sekci krása a zdraví | zdravotní pomůcky je možné objevit jedinečné sada antibakteriálních gelů dÁrek!
  © 2021Kontakt