Dětský dřevěný domeček přírodní červená Dekorhome,Dětský dřevěný domeček přírodní červená Dekorhome

Dětský Dřevěný Domeček Přírodní červená Dekorhome,Dětský Dřevěný Domeček Přírodní červená Dekorhome

Dětský dřevěný domeček přírodní  červená Dekorhome,Dětský dřevěný domeček přírodní  červená Dekorhome

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětský zahradní svět
Dodavatel:vida
Cena:16082.00 Kč
Dětský dřevěný domeček přírodní červená Dekorhome,Dětský dřevěný domeček přírodní červená Dekorhome 5 (100%) 25 hodnocení

✅ Náš dřevěný dětský domeček na hraní je kouzelným místem pro vaše ratolesti, ať už se jej rozhodnete postavit uvnitř nebo na zahradě. Je vysoký 155 cm, má okénko a dveře a prostorný interiér a láká vaše děti ke hře. Domeček dětem poskytne bezpečné přístřeší i ve špatném počasí.Montážní materiál je součástí balení. Domek je vhodný pro děti od 3 let. Barva:přírodní / červená Rozměry:šířka: 132 cm hloubka: 134 cm výška: 155 cmrozměr dvířek: 46 x 116 cm rozměr okna: 42 x 40 cm tloušťka podlahy: 1,6 cm tloušťka stěn: 1,2 cm Materiál:dřevo Maximální hmotnost uživatele:50 kgHmotnost:53,5 kgDodáváno v demontu. ,Náš dřevěný dětský domeček na hraní je kouzelným místem pro vaše ratolesti, ať už se jej rozhodnete postavit uvnitř nebo na zahradě. Je vysoký 155 cm, má okénko a dveře a prostorný interiér a láká vaše děti ke hře. Domeček dětem poskytne bezpečné přístřeší i ve špatném počasí.Montážní materiál je součástí balení. Domek je vhodný pro děti od 3 let. Barva:přírodní / červená Rozměry:šířka: 132 cm hloubka: 134 cm výška: 155 cmrozměr dvířek: 46 x 116 cm rozměr okna: 42 x 40 cm tloušťka podlahy: 1,6 cm tloušťka stěn: 1,2 cm Materiál:dřevo Maximální hmotnost uživatele:50 kgHmotnost:53,5 kgDodáváno v demontu. 

Hledáte Dětské dřevěné domky? V sekci zahrada | dětský zahradní svět | dětské domečky je možné objevit jedinečné dětský dřevěný domeček přírodní červená dekorhome,dětský dřevěný domeček přírodní červená dekorhome!
© 2022Kontakt