59S UVC LED Sex Toy Bag sterilizátor šedá

59S UVC LED Sex Toy Bag Sterilizátor šedá

59S UVC LED Sex Toy Bag sterilizátor šedá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hygiena a dezinfekce
Dodavatel:4HOME
Cena:649.00 Kč
59S UVC LED Sex Toy Bag sterilizátor šedá 3 (60%) 18 hodnocení

✅ Dbejte o perfektní hygienu svých erotických pomůcek! Představujeme vám 59STM UVC LED sterilizační sáček pro erotické pomůcky.Jedná se o sterilizační sáček  pracující na základě UV LED technologie. Jedním stiskem se během 90 sekund docílí sterilizace na  99,9 %. Sterilizátor je určen na povrchy, jako jsou povrchy erotických pomůcek i pro další předměty. Předměty, které se do sáčku vkládají, musí být řádně omyté a suché. Princip sterilizace:UVC LED světlo zabíjí bakterie ničením jejich DNA nebo RNA, zabraňuje jejich tvorbě a reprodukci. Výrobek funguje na přímé napájení  pomocí Power Banky nebo USB kabelu. Životnost UVC LED světel je až 10 000 hodin.Obsah balení: 1x sterilizační sáček, 1x USB kabel, 1x Power Banka,1x návod k použití, 1x UV indikační kartička


 • 59S UVC LED Bag sterilizátor P55
  59S UVC LED Bag sterilizátor P55

  Náš nejvýkonnější UVC sterilizátor, mobilní, s vlastním zdrojem energie. Dezinfikujte mobilní telefon, roušky, respirátory, erotické..

  1499.00 Kč
 • Antibakteriální gel na ruce, 75 ml
  Antibakteriální gel na ruce, 75 ml

  Antibakteriální čistící gel na ruce ničí 99% bakterií bez použití vody. Gel je vhodný k ochraně a očistě rukou všude tam, kde není..

  119.00 Kč
 • Basic-X Sterilizační box s ozónem, bílá
  Basic-X Sterilizační box s ozónem, bílá

  Dvojitá sterilizace UV zářením a ozónem, dezinfikujte mobilní telefon, roušky, respirátory, erotické pomůcky, zubní kartáčky a mnohé..

  1499.00 Kč
 • Severochema Dezinfekční gel na ruce, 3 l
  Severochema Dezinfekční gel na ruce, 3 l

  Gelový přípravek je určen k hygienické dezinfekci rukou všude tam, kde není možné použít vodu a mýdlo, např. při cestování,..

  269.00 Kč
 • Kleine Wolke odkladací tácek Glamour zlatá
  Kleine Wolke odkladací tácek Glamour zlatá

  Moderní luxusní tácek Glamour. Vhodné a praktické vybavení koupelny. K dispozici ve stejném designu je také mýdlenka, kelímek, dávkovač..

  319.00 Kč
 • Kela line Liam 20062
  Kela line Liam 20062

  Dávkovač mýdla značky KELA je velmi originální a je vyroben z pevného akrylového skla s chromovanou pumpičkou z ABS plastu. Lesklé bílé..

  549.00 Kč
 • Kleine Wolke dávkovač mýdla Cubic béžová
  Kleine Wolke dávkovač mýdla Cubic béžová

  Dávkovač mýdla Cubic v moderním designu. Vhodné vybavení každé koupelny. K dispozici ve stejném designu také kelímek na zubní..

  299.00 KčHledáte Hygiena a dezinfekce? V sekci krása a zdraví je možné objevit jedinečné 59s uvc led sex toy bag sterilizátor šedá!
© 2020Kontakt