Modrá dvoumístná pohovka Vivonita Laurel

Modrá Dvoumístná Pohovka Vivonita Laurel

Modrá dvoumístná pohovka Vivonita Laurel

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Vivonita
Cena:11699 Kč
Modrá dvoumístná pohovka Vivonita Laurel 2,75 (55%) 19 hodnocení

✅ Tato pohovka z kolekce Laurel bude tím pravým místem, kde můžete po práci hodit nohy nahoru a užívat zaslouženého opravdového pohodlí. Zároveň je to taky pořádná krasavice! Zaoblené linie a čalounění s knoflíky doplněné tenkými nožičkami si oblíbí každý milovník nesmrtelného retro stylu. Její pestré barvy navíc s lehkostí osvěží váš interiér.

Co je to Martindale test? Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale. A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností. - Výška: 84 cm - Martindale: 115000 martindale - Výška sedáku: 49 cm - Váha: 45 kg - Šířka: 135 cm - Výška nohou: 16 cm - Hloubka sedáku: 50 cm - Šířka sedáku: 117 cm - Výška zadní opěrky: 35 cm - Hloubka: 88 cm - Výška područky: 64 cm - Šířka područky: 15 cm - Nosnost: 220 kg - Vyžaduje montáž: Částečně - Složení látky: 100% polyester - Čalounění: Látka - Úroveň kvality: Extra kvalita - Země původu: PL - Péče: Pravidleně vysávat s vhodným nástavcem na čalouněný nábytek, Čistit vlhkým hadříkem nebo houbičkou, nepouživat agresivní a abrazivní čističe - Barva nohou: Černá - Materiál nohou: Masiv buk - Materiál: Dřevo masiv, Polstrované, Dřevotříska, Překližka - Výplň: Molitan (PUR) - Velikost pohovky: Dvoumístná - Materiál čalounění: Samet - Materiál konstrukce: Masiv buk, Dřevotříska, Překližka - Materiál konstrukce: Masiv buk, Dřevotříska, Překližka - Vzorek látky na prodejně Černý Most: French Velvet 669

Hledáte Pohovky a gauče? V sekci kategorie | nábytek | sedací nábytek | sedací soupravy je možné objevit jedinečné modrá dvoumístná pohovka vivonita laurel!
© 2020Kontakt