Tmavě šedo-modrá skříňka Teulat Forma

Tmavě šedo-modrá Skříňka Teulat Forma

Tmavě šedo-modrá skříňka Teulat Forma

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Teulat
Cena:17599 Kč
Tmavě šedo-modrá skříňka Teulat Forma 3 (60%) 24 hodnocení

✅ Kolekce Forma vyniká svou jednoduchostí a elegancí. Zamilují si milovníci minimalismu, ale zároveň se dá jednoduše kombinovat s různými styly interiéru. Za dvířky skříňky se kromě poliček skrývá i praktická zásuvka, do které schováte drobnosti. O značce: Designová značka Teulat se zrodila ve slunné Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, která se již po více než 30 let věnuje výrobě nábytku. Slovo Teluat označuje střechu domu jako symbol útulnosti a pohodlí. Každý kousek nábytku je promyšlen do posledního detailu tak, aby se přiblížil modernímu umění a současným trendům a zároveň byl dostupný pro každého. Výraznými prvky jsou jednoduché geometrické linie i zajímavé barvy. Přidanou hodnotou je i otevřenost vůči spolupráci s designéry, kteří do výsledného vzhledu a provedení vdechnou kus své osobitosti. - Šířka: 92 cm - Výška: 129 cm - Váha: 70.8 kg - Hloubka: 47 cm - Nosnost: 30 kg - Výška nohou: 18 cm - Vlastnosti: Se šuplíky, S poličkou/poličkami, S dvířky - Materiál: Dřevovláknitá deska - Péče: Čistit vlhkým hadříkem nebo houbičkou, nepouživat agresivní a abrazivní čističe - Barva nohou: Šedá - Materiál nohou: Kov - Dekor: Matný - Materiál dvířek: Dřevovláknitá deska - Vyžaduje montáž: Ano - Země původu: BR - Systém zavírání: Soft close - Materiál poliček: Dřevovláknitá deska - Možnost montáže ke stěně: Ano - Materiál zadní části: Překližka - Povrchová úprava: Barvené - Povrchová úprava poliček: Barvená - Materiál šuplíku: Dřevovláknitá deska - Povrchová úprava šuplíků: Barvená - Materiál konstrukce: Dřevovláknitá deska - Povrchová úprava dvířek: Barvená


 • Šedá šatní skříň Woodman Kobe
  Šedá šatní skříň Woodman Kobe

  Nábytek značky Woodman je skvělou ukázkou toho, jak skvěle a citlivě se dá propojit moderní nadčasový design s klasikou a tradicí. Za jeho..

  15999 Kč
 • Bílá šatní skříň Woodman Lia
  Bílá šatní skříň Woodman Lia

  Nábytek značky Woodman je skvělou ukázkou toho, jak skvěle a citlivě se dá propojit moderní nadčasový design s klasikou a tradicí. Za jeho..

  14399 KčHledáte Komody? V sekci kategorie | nábytek a šatní skříně je možné objevit jedinečné Šedo-modrá!
© 2020Kontakt