Niermann Standby lampa se svěrákovým přichycením šedá-černá

Niermann Standby Lampa Se Svěrákovým Přichycením šedá-černá

niermann Standby lampa se svěrákovým přichycením šedá-černá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Školka a škola
Dodavatel:niermann Standby
Cena:2706.00 Kč
niermann Standby lampa se svěrákovým přichycením šedá-černá 4,5 (90%) 15 hodnocení

✅ Díky praktickému svorkovému světlu ve stylově šedé barvě od Niermann Standby se z tmavého stolu stane jasně osvětlená pracovní plocha, která je skvělá pro práci i učení. Efektivní a energeticky úsporná LED svítidla produkují jasné světlo, které lze díky částečně flexibilní upínací trubici přesně přizpůsobit individuálním požadavkům. Robustní upínací patka se snadno a jednoduše připevňuje. Díky dlouhému kabelu je instalace lampy obzvláště flexibilní a praktická. Podrobnosti: Zásuvka: LED pásek 2,8 W každý Množstevní verze: 12 12 V Třída energetické účinnosti: A ++ osvětlení, které je součástí dodávky Lumen: 160 Doba hoření: 15000 hodin Materiál: dřevo / kov l Barva: šedo-černá Připojení / zástrčka: Plug transformátor Délka kabelu: 150 cm Nejnovější technologie LED, 3250 Kelvin Přepínač na kabelu Vyrobeno v Německu Svítidlo stmívatelné: ne Velikost: 40 x 4,5 x 40 cm


 • Smoby magický psací stolek
  Smoby magický psací stolek

  Pro kreativní hodiny stůl Magic in blue od Smoby! Tento školní a pracovní stůl v designu vhodném pro děti je vyroben z vysoce kvalitního..

  1365.00 Kč
 • POLINI Dětský stolek City D2 bílo-modrý
  POLINI Dětský stolek City D2 bílo-modrý

  Výškově nastavitelný dětský stůl od dětí Polini v bílo-šedé barvě se vyznačuje promyšleným a funkčním designovým designem. Barevná..

  3097.00 Kč
 • Pinolino Dětský psací stůl Lena bíly lakovaný
  Pinolino Dětský psací stůl Lena bíly lakovaný

  Stabilní dětský psací stůl Lena je optimálním základem pro mnoho školních let. Psací stůl Lena nejen poroste spolu s vašimi dětmi, ale..

  6604.00 Kč
 • Pinolino Dětský stolek Liam
  Pinolino Dětský stolek Liam

  Stabilní dětský stůl Liam je optimálním základem pro mnoho let školní docházky. Roste s dětmi a doprovází je v jejich učení po dobu..

  10267.00 Kč
 • roba Lavička Tabulka 2v1 bílá
  roba Lavička Tabulka 2v1 bílá

  Lavička roba je jak stůl, tak i sedadlo. Lavička může být přeměněna na stůl v žádném okamžiku jejím otočením, a proto může být..

  1595.00 Kč
 • podložka na motýly goldbuch Butterfly
  podložka na motýly goldbuch Butterfly

  Děti jsou kreativní a tak, aby při malování nebo řemeslné práci nebyl ovlivněn stůl, je vhodné použít takovou krásnou podložku na..

  325.00 Kč
 • goldbuch Wastebeals delfíni
  goldbuch Wastebeals delfíni

  Do tohoto koše se hodně vejde. Svůj pokoj tak můžete udržovat vždy čistý. Kromě toho vypadá koše také šíleně elegantní! Detaily..

  563.00 Kč
 • goldbuch Wastebeals koňská láska
  goldbuch Wastebeals koňská láska

  Do toho koše se vejde spousta. Svůj pokoj tak můžete udržovat vždy čistý. Koše také vypadají opravdu elegantně! Detaily produktu:..

  524.00 Kč
 • goldbuch Podložka na stůl T-Rex
  goldbuch Podložka na stůl T-Rex

  Děti jsou kreativní, a proto, když není ovlivněna malování a tvorba stolu, doporučujeme použití takové krásné podložky na stůl. 49 x 38..

  398.00 Kč
 • Am style ® Dětská stolní židle Luan černá růžová
  Am style ® Dětská stolní židle Luan černá růžová

  Hledáte moderní ergonomickou stolní židli pro své potomky? Pak je tato moderní otočná židle pro děti a mládež od AM STYLE v pořádku...

  3383.00 KčHledáte Příslušenství ke stolům? V sekci hračky | Školka a škola | psací stoly a příslušenství je možné objevit jedinečné niermann standby lampa se svěrákovým přichycením šedá-černá!
© 2020Kontakt