AMAZONAS nosítko Mei Tai Sand

AMAZONAS Nosítko Mei Tai Sand

AMAZONAS nosítko Mei Tai Sand

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Šátky na nošení dětí
Dodavatel:Amazonas
Cena:1463.00 Kč
AMAZONAS nosítko Mei Tai Sand 3,25 (65%) 22 hodnocení

✅ Kvalita značky AMAZONAS Mei Tais jsou v asijských zemích velmi oblíbené, tradiční nosítka jsou zde velmi populární. Mai Tai Tree od firmy AMAZONAS je perfektní alternativou s naším klasickým nosítkem a je ideálním pro všechny děti. S Mai Tai Tree je vaše dítě upevněno v doporučené poloze, která je velmi důležitá pro zdraví vývoj páteře a kyčlí vašeho dítěte. Polstrování ramenních popruhů Mai Tai Tree je ideální pro nošení. Proto je perfektní kombinací nošení jako batohu a to bez nějakého postroje nebo spon. To přináší výhody batohu a nasazuje se úplně stejně. Vzhledem k tomu, že ramena mají nastavitelné ramenní popruhy, je Mei Tai Tree velmi individuálně nastavitelný. Samozřejmě, AMAZONAS Mei Tai Tree je vyroben ze 100% bavlny. Popruhy jsou polstrované na důležitých místech pro pohodlné nošení. Detaily výrobku: Materiál: 100% bavlna Rozměr cca 33 x 45 cm Hmotnost: cca 0,5 kg Nosnost: cca 15 kg


 • Hoppediz Rain Cover Anthracite
  Hoppediz Rain Cover Anthracite

  Bez ohledu na počasí: nylonová dešťová pokrývka je nejen reflexní, ale také perfektní ochrana v temné sezóně díky reflektorům..

  852.00 Kč
 • Hoppediz Ring-Sling Gent
  Hoppediz Ring-Sling Gent

  Dělat něco pro změnu? Žádný problém! Můžete si svázat prstenový popruh a nasadit jej rychle. Nosná hmotnost spočívá na jednom rameni, a..

  1505.00 Kč
 • Hoppediz Maxi šátek Jacquard Quito Aqua Limited Edition
  Hoppediz Maxi šátek Jacquard Quito Aqua Limited Edition

  Šátky Jacquard od Hoppediz rozbuší každé srdce rychleji: Ve způsobu tkaní, stejný jako u klasických šátků Hoppediz, jsou použity vzory,..

  2031.00 KčHledáte Šátky na nošení dětí? V sekci kočárky je možné objevit jedinečné nosítko!
© 2020Kontakt