NICKO Dřevěné odrážedlo 2v1 mini tříkolka – růžové

NICKO Dřevěné Odrážedlo 2v1 Mini Tříkolka – Růžové

NICKO Dřevěné odrážedlo 2v1 mini tříkolka – růžové

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Nicko
Cena:1699.00 Kč
NICKO Dřevěné odrážedlo 2v1 mini tříkolka – růžové 3 (60%) 24 hodnocení

✅ Dřevěné mini odrážedlo tříkolka 2v1 je ideální způsob, jak naučit děti základům rovnováhy. Toto odrážedlo je navrženo pro velmi malé děti. Je menší než klasická dětská odrážedla a má jedinečnou možnost přestavět odrážedlo také na tříkolku. Doporučujeme nejdříve dítě učit jezdit na tříkolce. Poté co zvládne jízdu na tříkolce a seznámí se s ovládáním a základy řízení můžete tříkolku přestavět na klasické odrážedlo s dvěma koly. Praktické gumové kolečka umožňují výborné jízdní vlastnosti na kterémkoliv povrchu. Vlastnosti: odrážedlo 2v1 ekologický pevný dřevěný rám měkké polstrované sedlo Rozměr balení a specifikace: bezúdržbové pneumatiky – průměr 17 cm řídítka s dorazy, které brání přetočení protiskluzové rukojeti s bezpečnostními konci nastavitelná výška sedla 23 cm nebo 27 cm od země hmotnost 2,3 kg maximální nosnost 20 kg rozměry: 640×350×350 mm doporučený věk: od 18 měsíců


 • CLEMENTONI Dětské interaktivní odrážedlo
  CLEMENTONI Dětské interaktivní odrážedlo

  S interaktivním dětským odrážedlem Clementoni je zábava zaručena. Díky tomu, že nohy dítěte zůstávají v kontaktu se zemí, bude mít..

  1099.00 Kč
 • DOLU Odrážedlo motorka modrá
  DOLU Odrážedlo motorka modrá

  Odrážedlo motorka je pomocníkem při prvních krůčcích vašeho malého závodníka. Poskytuje mu dostatečnou oporu a pomáhá naučit udržet..

  639.00 KčHledáte Vozítka na tažení nebo s pedály? V sekci hračky a hry | hračky | houpací hračky je možné objevit jedinečné nicko dřevěné odrážedlo 2v1 mini tříkolka – růžové!
© 2020Kontakt