Wimex


Clack - skříň, 2x dveře (dub, bílá) - ii. jakost

Clack - skříň, 2x dveře (dub, bílá) - ii. jakost

Důvod zařazení do bazarového zboží - poškozené desky v balíku č.1, uražený roh a naražené hrany. Fotografie poškození naleznete v galerii. Jednoduchým designem s praktickými úložnými prostory se může pyšnit obytný program Clack. Skříň vám nabídne spoustu místa, které využijete pro uložení vašich věcí. Pokud by základní úložný prostor nestačil, je možné na skříň umístit Clack nástavec, který..
Nástavec clack - nástavec na skříň, rohový (černá, bílá)

Nástavec clack - nástavec na skříň, rohový (černá, bílá)

Jednoduchým designem s praktickými úložnými prostory se může pyšnit obytný program Clack. Úložný prostor je zajištěn díky rohovému nástavci na skříň, který disponuje dvěma dveřmi. Svým uzpůsobením je určen na rohové skříně z programu Clack. Tento kus nábytku je vyroben z kvalitního materiálu MDF neboli dřevovláknité desky. Materiál je typický díky svojí pevnosti a snadné opracovatelnosti. Povrch je..
Posuvná match up-1ks dveří

Posuvná match up-1ks dveří

Skříňové posuvné dveře pro korpus šatní skříně Match Up šířky 313 cm a výšky 210 cm. K šatní skříni vybírejte 3x posuvné dveře! Provedení: alpská bílá 903 / divoký dub 930 vnitřní dekor síťovaná šedá..Wimex 4,5 (90%) 21 hodnocení

Kategorie produktů wimex obsahuje 3 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte wimex? Poradíme jak vybrat Wimex, z výběru eshopů.
© 2020 Kontakt