Nubia


Venkovní Svítidlo Nubia

Venkovní Svítidlo Nubia

Barvy nerez oceli Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. S tímto elegantním venkovním světlem v černé barvě zajistíte optimální osvětlení venkovního prostoru. Lampa vyrobena z kovu a plastu má..
Dvoulůžková masivní postel Nubia

Dvoulůžková masivní postel Nubia

Dvoulůžková postel Nubia slovenské výroby z masivního dubového kartáčovaného dřeva o síle 30 mm. Postel v přírodní provedení dubu rustik vyniká svým originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Pevnost a stabilitu postele zajišťuje excentrické kování. Každou postel dodáváme s 5-bodovým kováním, upevněném na bočnici postele, pro nastavení různé výšky roštu a matrace. Na korpus..
HOUSE DOCTOR Krémový koberec s vysokým vlasem Nubia

HOUSE DOCTOR Krémový koberec s vysokým vlasem Nubia

Každý domov si zaslouží dávku vitamínů, které mu vrátí život do zdí. Společnost House Doctor navrhuje designové kousky, které zaručeně vyléčí váš domov ze stereotypu. Mezi léky, kterými nadopuje váš domov, jsou různé vázy, svíčky, dekorace na zeď, deky a polštáře, doplňky do kuchyně i do kanceláře a to vše z nepřeberných množství materiálů a v jedinečném severském stylu. Varování: může být..
Mobilní telefon Nubia Z11 Dual SIM bílýzlatý (6902176900075)

Mobilní telefon Nubia Z11 Dual SIM bílýzlatý (6902176900075)

smartphone s 5,5" TFT displejem • rozlišení 1920×1080 px • 8jádrový procesor 2 GHz • 4 GB RAM • interní paměť 64 GB • podpora micro SD až do 200 GB • 16Mpx..Nubia 3 (60%) 22 hodnocení

Kategorie produktů nubia obsahuje 4 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte nubia? Poradíme jak vybrat Nubia, z výběru eshopů.
© 2020 Kontakt