MLM


Regál Ikto 03 Ikto: Dekor Pudrový

Regál Ikto 03 Ikto: Dekor Pudrový

  Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!  Dodáváme v dekoru šedá/bílá  Dodatky v dekoru: zelená, mořská, pudrová Součástí jsou ABS hrany pro maximální bezpečnost  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 80x199x40cm    Materiál Vyrobeno z DTDL (laminova..
Rohová skřín Ikto 01 Ikto: Dekor Pudrový

Rohová skřín Ikto 01 Ikto: Dekor Pudrový

  Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!  Dodáváme v dekoru šedá/bílá  Dodatky v dekoru: zelená, mořská, pudrová  Součástí jsou ABS hrany pro maximální bezpečnost  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 82x199x82cm    Materiál Vyrobeno z DTDL (laminov..
Komoda Ikto 08 Ikto: Dekor Pudrový

Komoda Ikto 08 Ikto: Dekor Pudrový

  Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!  Dodáváme v dekoru šedá/bílá  Dodatky v dekoru: zelená, mořská, pudrová Součástí jsou ABS hrany pro maximální bezpečnost  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 50x140x40cm    Materiál Vyrobeno z DTDL (laminova..
Regál Ikto 06 Ikto: Dekor Pudrový

Regál Ikto 06 Ikto: Dekor Pudrový

3  Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!  Dodáváme v dekoru šedá/bílá  Dodatky v dekoru: zelená, mořská, pudrová Součástí jsou ABS hrany pro maximální bezpečnost  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 50x199x40cm    Materiál Vyrobeno z DTDL (laminov..
Police Ikto 16 Ikto: Dekor Mořský

Police Ikto 16 Ikto: Dekor Mořský

  Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!  Dodáváme v dekoru šedá/bílá  Dodatky v dekoru: zelená, mořská, pudrová  Součástí jsou ABS hrany pro maximální bezpečnost  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 27x27x20cm    Materiál Vyrobeno z DTDL (laminova..
Komoda Ikto 10 Ikto: Dekor Zelený

Komoda Ikto 10 Ikto: Dekor Zelený

  Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!  Dodáváme v dekoru šedá/bílá  Dodatky v dekoru: zelená, mořská, pudrová Součástí jsou ABS hrany pro maximální bezpečnost  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 92x94x40cm    Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovan..
Noční stolek Ikto 13 Ikto : Dekor Mořský

Noční stolek Ikto 13 Ikto : Dekor Mořský

  Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!  Dodáváme v dekoru šedá/bílá  Dodatky v dekoru: zelená, mořská, pudrová Součástí jsou ABS hrany pro maximální bezpečnost  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 40x40x40cm    Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovan..
Komoda Ikto 17 Ikto : Dekor Zelený

Komoda Ikto 17 Ikto : Dekor Zelený

  Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!  Dodáváme v dekoru šedá/bílá  Dodatky v dekoru: zelená, mořská, pudrová Součástí jsou ABS hrany pro maximální bezpečnost  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 55x94x40cm    Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovan..
Regál Ikto 04 Ikto : Dekor Zelený

Regál Ikto 04 Ikto : Dekor Zelený

  Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!  Dodáváme v dekoru šedá/bílá  Dodatky v dekoru: zelená, mořská, pudrová  Součástí jsou ABS hrany pro maximální bezpečnost  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 80x199x40cm    Materiál Vyrobeno z DTDL (laminov..
Skřín Ikto 05 Ikto : Dekor Mořský

Skřín Ikto 05 Ikto : Dekor Mořský

  Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!  Dodáváme v dekoru šedá/bílá  Dodatky v dekoru: zelená, mořská, pudrová Součástí jsou ABS hrany pro maximální bezpečnost  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 50x199x40cm    Materiál Vyrobeno z DTDL (laminova..
Skřín Cascada 03 pravá

Skřín Cascada 03 pravá

  Dekor: dub sonoma + dub sonoma trufla MDF  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí  Parametry: (výška x šířka x hloubka)  55x201x43cm    Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné des..
Police Ikto 14 Ikto : Dekor Pudrový

Police Ikto 14 Ikto : Dekor Pudrový

  Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!  Dodáváme v dekoru šedá/bílá  Dodatky v dekoru: zelená, mořská, pudrová Součástí jsou ABS hrany pro maximální bezpečnost  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 92x15x12cm    Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovan..
Skřín Ikto 02 Ikto : Dekor Mořský

Skřín Ikto 02 Ikto : Dekor Mořský

  Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!  Dodáváme v dekoru šedá/bílá  Dodatky v dekoru: zelená, mořská, pudrová Součástí jsou ABS hrany pro maximální bezpečnost  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 80x199x52cm    Materiál Vyrobeno z DTDL (laminova..
Botník se sedátkem POK 02, pravý Dekor a: Dekor a Sonoma

Botník se sedátkem POK 02, pravý Dekor a: Dekor a Sonoma

Botník Pok se sedátkem  Dodáváme v dekoru dub sonoma Nábytek je dodáván v demontu Parametry Šířka: 90cm Výška: 66cm Hloubka: 30cm   Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchov..
Botník se sedátkem POK 06 Dekor a: Dekor a Sonoma

Botník se sedátkem POK 06 Dekor a: Dekor a Sonoma

Botník Pok se sedátkem  Dodáváme v dekoru dub sonoma Nábytek je dodáván v demontu Parametry Šířka: 59cm Výška: 48cm Hloubka: 36cm   Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchov..
Komoda Ikto 07 Ikto : Dekor Malinový

Komoda Ikto 07 Ikto : Dekor Malinový

  Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!  Dodáváme v dekoru šedá/bílá  Dodatky v dekoru: zelená, mořská, pudrová  Součástí jsou ABS hrany pro maximální bezpečnost  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 92x140x40cm    Materiál Vyrobeno z DTDL (laminov..
Police Ikto 15 Ikto : Dekor Mořský

Police Ikto 15 Ikto : Dekor Mořský

  Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!  Dodáváme v dekoru šedá/bílá  Dodatky v dekoru: zelená, mořská, pudrová  Součástí jsou ABS hrany pro maximální bezpečnost  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 92x15x12cm    Materiál Vyrobeno z DTDL (laminova..
Postel Ikto 12 Ikto : Dekor Mořský

Postel Ikto 12 Ikto : Dekor Mořský

  Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!  Dodáváme v dekoru šedá/bílá  Dodatky v dekoru: zelená, mořská, pudrová Součástí jsou ABS hrany pro maximální bezpečnost  Postel nezahruje matraci  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 203x66x94cm, spaní: 200x90..
PC stůl Ikto 11 Ikto : Dekor Mořský

PC stůl Ikto 11 Ikto : Dekor Mořský

  Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!  Dodáváme v dekoru šedá/bílá  Dodatky v dekoru: zelená, mořská, pudrová Součástí jsou ABS hrany pro maximální bezpečnost  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 120x91x52cm    Materiál Vyrobeno z DTDL (laminova..
Komoda Ikto 09 Ikto : Dekor Mořský

Komoda Ikto 09 Ikto : Dekor Mořský

  Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!  Dodáváme v dekoru šedá/bílá  Dodatky v dekoru: zelená, mořská, pudrová Součástí jsou ABS hrany pro maximální bezpečnost  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 138x94x40cm    Materiál Vyrobeno z DTDL (laminova..MLM 4 (80%) 19 hodnocení

Kategorie produktů mlm obsahuje 20 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte mlm? Poradíme jak vybrat MLM, z výběru eshopů.
© 2020 Kontakt