KAR


Bytový nábytek Limassol sestava B

Bytový nábytek Limassol sestava B

  Velmi moderní bytový nábytek Limassol  Dodáváme v dekoru bílý mat + dub wotan  Sestava B zahrnuje: vitrína 50 + vitrína 100 + TV stolek + komoda 50 + komoda 115 + konf. stůl + skřín 2D  Lze zakoupit jaké celý komplet nebo jednotlivé elementy  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky..
Bytový nábytek Limassol sestava A

Bytový nábytek Limassol sestava A

  Velmi moderní bytový nábytek Limassol  Dodáváme v dekoru bílý mat + dub wotan  Sestava A zahrnuje: vitrína 50 + TV stolek + komoda 50 + komoda 115 + konf. stůl  Lze zakoupit jaké celý komplet nebo jednotlivé elementy  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí Parame..
Skřín 2D Limassol

Skřín 2D Limassol

  Velmi moderní bytový nábytek Limassol  Dodáváme v dekoru bílý mat + dub wotan  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí Parametry: (šířka x výška x hloubka) 102x190x52,5cm ..
Vitrína Limassol 100

Vitrína Limassol 100

  Velmi moderní bytový nábytek Limassol  Dodáváme v dekoru bílý mat + dub wotan  Nábytek je dodáván v demontu  LED osvětlení není součástí, lze dokoupit  Bytové doplnky nejsou součástí Parametry: (šířka x výška x hloubka) 102x190x35cm ..
Vitrína Limassol 50

Vitrína Limassol 50

  Velmi moderní bytový nábytek Limassol  Dodáváme v dekoru bílý mat + dub wotan  Nábytek je dodáván v demontu  LED osvětlení není součástí, lze dokoupit  Bytové doplnky nejsou součástí Parametry: (šířka x výška x hloubka) 52x190x35cm ..
TV stolek Limassol 115

TV stolek Limassol 115

  Velmi moderní bytový nábytek Limassol  Dodáváme v dekoru bílý mat + dub wotan  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí Parametry: (šířka x výška x hloubka) 115x63x35,5cm ..
Konferenční stůl Limassol

Konferenční stůl Limassol

  Velmi moderní bytový nábytek Limassol  Dodáváme v dekoru bílý mat + dub wotan  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí Parametry: (šířka x výška x hloubka) 68x44,5x68cm ..
Komoda Limassol 50

Komoda Limassol 50

  Velmi moderní bytový nábytek Limassol  Dodáváme v dekoru bílý mat + dub wotan  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí Parametry: (šířka x výška x hloubka) 52x135,5x35,5cm ..
Komoda Limassol 115

Komoda Limassol 115

  Velmi moderní bytový nábytek Limassol  Dodáváme v dekoru bílý mat + dub wotan  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí Parametry: (šířka x výška x hloubka) 115x87x35,5cm ..
Dětský pokoj Rimini, bílárůžový lesk

Dětský pokoj Rimini, bílárůžový lesk

Krásný dětský pokoj Dekor bílá / růžový lesk  Mnoho odkládacího a úložného prostoru Zaoblené bezpečné hrany Kvalitní a stabilní konstrukce Dodáváme jako komplet na fotografii  Postel nezahrnuje matraci a rošt  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 364x180x8..
Dětský pokoj Rimini, bílámodrý lesk

Dětský pokoj Rimini, bílámodrý lesk

Krásný dětský pokoj Dekor bílá / modrý lesk  Mnoho odkládacího a úložného prostoru Zaoblené bezpečné hrany Kvalitní a stabilní konstrukce Dodáváme jako komplet na fotografii  Postel nezahrnuje matraci a rošt  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 364x180x85..
Dětský pokoj Rimini, bílábílý lesk

Dětský pokoj Rimini, bílábílý lesk

Krásný dětský pokoj Dekor bílá / bílý lesk  Mnoho odkládacího a úložného prostoru Zaoblené bezpečné hrany Kvalitní a stabilní konstrukce Dodáváme jako komplet na fotografii  Postel nezahrnuje matraci a rošt  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 364x180x85c..
Dětský pokoj Rimini, bílášedý lesk

Dětský pokoj Rimini, bílášedý lesk

Krásný dětský pokoj Dekor bílá / šedý lesk  Mnoho odkládacího a úložného prostoru Zaoblené bezpečné hrany Kvalitní a stabilní konstrukce Dodáváme jako komplet na fotografii  Postel nezahrnuje matraci a rošt  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 364x180x85c..
Moderní TV stolek Karel RTV-9

Moderní TV stolek Karel RTV-9

  Velmi moderní TV stolek Karel  Korpus: bílý Dvířka: černý lesk  Nábytek je dodáván v demontu  TV stolek je otevřený (bez skla) LED osvětlení je v ceně  Bytové doplnky nejsou součástí Parametry: (šířka x výška x hloubka) 166x41x46cm ..
Moderní TV stolek Karel RTV-6  LED

Moderní TV stolek Karel RTV-6 LED

  Velmi moderní TV stolek Karel  Korpus: bílý Dvířka: bílý lesk  Nábytek je dodáván v demontu  TV stolek je otevřený (bez skla) LED osvětlení je v ceně  Bytové doplnky nejsou součástí Parametry: (šířka x výška x hloubka) 100x35x45cm ..
Moderní TV stolek Karel RTV-5  LED

Moderní TV stolek Karel RTV-5 LED

  Velmi moderní TV stolek Karel  Korpus: bílý Dvířka: černý lesk  Nábytek je dodáván v demontu  TV stolek je otevřený (bez skla) LED osvětlení je v ceně  Bytové doplnky nejsou součástí Parametry: (šířka x výška x hloubka) 150x35x45cm ..
Moderní TV stolek Karel RTV-2  LED

Moderní TV stolek Karel RTV-2 LED

  Velmi moderní TV stolek Karel  Korpus: bílý Dvířka: černý lesk  Nábytek je dodáván v demontu  TV stolek je otevřený (bez skla) LED osvětlení je v ceně  Bytové doplnky nejsou součástí Parametry: (šířka x výška x hloubka) 150x35x45cm ..
Moderní obývací stěna Breton whiteblack  LED

Moderní obývací stěna Breton whiteblack LED

Velmi moderní obývací stěna Breton  Korpus: bílý  Dvířka: černý lesk / bílý lesk  Dodáváme jako komplet na fotografii Dvířka v provedení lesk LED osvětlení modré barvy v ceně  Výklopná dvířka u TV stolků Madla jsou z tvrzeného plastu Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou sou..
Moderní obývací stěna Breton black  LED

Moderní obývací stěna Breton black LED

Velmi moderní obývací stěna Breton  Korpus: černý  Dvířka: černý lesk Dodáváme jako komplet na fotografii Dvířka v provedení lesk LED osvětlení modré barvy v ceně  Výklopná dvířka u TV stolků Madla jsou z tvrzeného plastu Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí Pa..
Moderní obývací stěna Breton white  LED

Moderní obývací stěna Breton white LED

Velmi moderní obývací stěna Breton  Korpus: bílá  Dvířka: bílý lesk Dodáváme jako komplet na fotografii Dvířka v provedení lesk LED osvětlení modré barvy v ceně  Výklopná dvířka u TV stolků Madla jsou z tvrzeného plastu Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí Para..KAR 3,75 (75%) 18 hodnocení

Kategorie produktů kar obsahuje 20 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte kar? Poradíme jak vybrat KAR, z výběru eshopů.
© 2020 Kontakt