FDM


Kuchynská linka Prevail B 270cm  pracovní deska

Kuchynská linka Prevail B 270cm pracovní deska

Moderní kuchynská linka Prevail  Sestava 270cm jako na fotografii  Korpus v dekoru: dub sonoma  Dvířka v dekoru: dub sonoma / bílý lesk / cappuccino lesk  Madla jsou součástí  Nábytek je dodáván v demontu  Cena nezahrnuje dekorace a kuchynské spotřebiče  Cena je včetně pracovních desek 130c..
Kuchynská linka Prevail 270cm  pracovní deska

Kuchynská linka Prevail 270cm pracovní deska

Moderní kuchynská linka Prevail  Sestava 270cm jako na fotografii  Korpus v dekoru: dub sonoma  Dvířka v dekoru: dub sonoma / bílý lesk / cappuccino lesk  Madla jsou součástí  Nábytek je dodáván v demontu  Cena nezahrnuje dekorace a kuchynské spotřebiče  Cena je včetně pracovních desek 200c..
Kuchynská linka Endeka 260cm  pracovní deska

Kuchynská linka Endeka 260cm pracovní deska

Moderní kuchynská linka Endeka  Sestava 260cm jako na fotografii  Korpus v dekoru: dub sonoma  Dvířka v dekoru: dub san remo / bílý lesk  Madla jsou součástí  Nábytek je dodáván v demontu  Cena nezahrnuje dekorace a kuchynské spotřebiče  Cena je včetně pracovních desek 190cm a 70cm   Dřez..
Kompletní ložnice Adela, lancelot

Kompletní ložnice Adela, lancelot

Ložnice: skřín + postel + 2x noční stolek + komoda  Lze zakoupit jako celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Dodáváme v dekoru dub lancelot  Čalouněné čelo postele  Součástí jsou 2 noční stolky  Součástí je latový rošt  Matrace nejsou součástí, lze dokoupit  Nábytek je dodáván v demontu ..
Kompletní ložnice Adela, sonoma

Kompletní ložnice Adela, sonoma

Ložnice: skřín + postel + 2x noční stolek + komoda  Lze zakoupit jako celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Dodáváme v dekoru dub sonoma  Čalouněné čelo postele  Součástí jsou 2 noční stolky  Součástí je latový rošt  Matrace nejsou součástí, lze dokoupit  Nábytek je dodáván v demontu ..
Kompletní ložnice Adela, andersen

Kompletní ložnice Adela, andersen

Ložnice: skřín + postel + 2x noční stolek + komoda  Lze zakoupit jako celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Dodáváme v dekoru borovice andersen  Čalouněné čelo postele  Součástí jsou 2 noční stolky  Součástí je latový rošt  Matrace nejsou součástí, lze dokoupit  Nábytek je dodáván v demon..
Komoda Adela, lancelot

Komoda Adela, lancelot

  Dodáváme v dekoru dub lancelot  Nábytek je dodáván v demontu  Parametry: (šířka x výška x hloubka)  130x105x42cm     ..
Komoda Adela, sonoma

Komoda Adela, sonoma

  Dodáváme v dekoru dub sonoma  Nábytek je dodáván v demontu  Parametry: (šířka x výška x hloubka)  130x105x42cm     ..
Komoda Adela, borovice andersen

Komoda Adela, borovice andersen

  Dodáváme v dekoru borovice andersen  Nábytek je dodáván v demontu  Parametry: (šířka x výška x hloubka)  130x105x42cm     ..
Manželská postel Adela 160x200cm, lancelot

Manželská postel Adela 160x200cm, lancelot

Manželská postel 160x200cm   Dodáváme v dekoru dub lancelot  Čalouněné čelo  Součástí jsou 2 noční stolky  Součástí je latový rošt  Matrace nejsou součástí, lze dokoupit  Nábytek je dodáván v demontu  Parametry: (šířka x výška x hloubka)  275x101x208cm     ..
Manželská postel Adela 160x200cm, sonoma

Manželská postel Adela 160x200cm, sonoma

Manželská postel 160x200cm   Dodáváme v dekoru dub sonoma  Čalouněné čelo  Součástí jsou 2 noční stolky  Součástí je latový rošt  Matrace nejsou součástí, lze dokoupit  Nábytek je dodáván v demontu  Parametry: (šířka x výška x hloubka)  275x101x208cm     ..
Manželská postel Adela 160x200cm, andersen

Manželská postel Adela 160x200cm, andersen

Manželská postel 160x200cm   Dodáváme v dekoru borovice andersen  Čalouněné čelo  Součástí jsou 2 noční stolky  Součástí je latový rošt  Matrace nejsou součástí, lze dokoupit  Nábytek je dodáván v demontu  Parametry: (šířka x výška x hloubka)  275x101x208cm     ..
Moderní ložnice Efka, lancelot

Moderní ložnice Efka, lancelot

Kompletní ložnice za úžasnou cenu!  Sestava: skřín + postel + noční stolky + komoda  Manželská postel s vysokým čelem a nočními stolky  Dodáváme v dekoru dub lancelot  Součástí je laťový rošt  Matrace nejsou součástí, lze dokoupit  Čalouněné čelo  Lze zakoupit jako celý komplet nebo jednotl..
Moderní ložnice Efka, sonoma

Moderní ložnice Efka, sonoma

Kompletní ložnice za úžasnou cenu!  Sestava: skřín + postel + noční stolky + komoda  Manželská postel s vysokým čelem a nočními stolky  Dodáváme v dekoru dub sonoma  Součástí je laťový rošt  Matrace nejsou součástí, lze dokoupit  Čalouněné čelo  Lze zakoupit jako celý komplet nebo jednotliv..
Moderní ložnice Efka, borovice andersen

Moderní ložnice Efka, borovice andersen

Kompletní ložnice za úžasnou cenu!  Sestava: skřín + postel + noční stolky + komoda  Manželská postel s vysokým čelem a nočními stolky  Dodáváme v dekoru borovice andersen / dub lancelot  Součástí je laťový rošt  Matrace nejsou součástí, lze dokoupit  Čalouněné čelo  Lze zakoupit jako celý..
Komoda Efka, lancelot

Komoda Efka, lancelot

  Dodáváme v dekoru dub lancelot  Nábytek je dodáván v demontu  Parametry: (šířka x výška x hloubka)  120x105x42cm ..
Komoda Efka, sonoma

Komoda Efka, sonoma

  Dodáváme v dekoru dub sonoma  Nábytek je dodáván v demontu  Parametry: (šířka x výška x hloubka)  120x105x42cm ..
Komoda Efka, borovice andersen

Komoda Efka, borovice andersen

  Dodáváme v dekoru borovice andersen / dub lancelot  Nábytek je dodáván v demontu  Parametry: (šířka x výška x hloubka)  120x105x42cm ..
Šatní skřín Efka 200cm, lancelot

Šatní skřín Efka 200cm, lancelot

Šatní skřín 200cm  Dodáváme v dekoru dub lancelot  Nábytek je dodáván v demontu  Parametry: (šířka x výška x hloubka)  200x216x59cm     ..
Šatní skřín Efka 200cm, sonoma

Šatní skřín Efka 200cm, sonoma

Šatní skřín 200cm  Dodáváme v dekoru dub sonoma  Nábytek je dodáván v demontu  Parametry: (šířka x výška x hloubka)  200x216x59cm     ..FDM 3,25 (65%) 23 hodnocení

Kategorie produktů fdm obsahuje 20 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte fdm? Poradíme jak vybrat FDM, z výběru eshopů.
© 2020 Kontakt