A-interiéry


Union - skříňka horní (bílá vysoký lesk) - ii. jakost

Union - skříňka horní (bílá vysoký lesk) - ii. jakost

Důvod zařazení do bazarového zboží - poškozené stěny skříňky. Fotografie poškození naleznete v galerii. Aby bylo vaše bydlení nanejvýš pohodlné, je potřeba mít dostatek úložného prostoru ve všech jednotlivých místnostech. Stejně tak i v koupelně je nutné mít místo, kde lze odkládat veškeré kosmetické potřeby nebo věci na praní a úklid. Program Union nabízí praktickou horní skříňku, která se stane..
Závěsná montpellier - skříňka dolní (ořech)

Závěsná montpellier - skříňka dolní (ořech)

Snad každá místnost v domácnosti snese praktický úložný prostor. Stejně tak i koupelna nepohrdne praktickým kusem nábytku. Dolní skříňka z programu Montpellier​ vás nadchne svým ořechovým dekorem. Typově se skříňka řadí mezi moderní druh nábytku. Kromě atraktivního vzhledu této závěsné skříňky oceníte hladkou povrchovou úpravu, díky které bude i následná údržba veškerých materiálů mnohem..
Zrcadlo do koupelny montpellier - zrcadlo 60 cm (ořech)

Zrcadlo do koupelny montpellier - zrcadlo 60 cm (ořech)

Zrcadlo je nezbytnou součástí každé moderní koupelny. Využijete jej nejen při ranním chystání do zaměstnání, ale třeba i v podvečer před cestou na večírek s vašimi blízkými. Poskytne vám dostatek prostoru ke zkrášlení a přípravě vašeho dokonalého vzhledu. S tímto zrcadlem, se vám již nikdy nestane, že byste nebyli dokonale připraveni vyrazit do společnosti. Zrcadlo je vyrobeno z kvalitního materiálu, který..A-interiéry 3,75 (75%) 22 hodnocení

Kategorie produktů a-interiery obsahuje 3 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte a-interiéry? Poradíme jak vybrat A-interiéry, z výběru eshopů.
© 2020 Kontakt